18 червня за участі начальника Мирненської селищної військової адміністрації Надії Сердюкової та під головуванням заступника голови Комісії Владислава Нікольського відбулося засідання Комісії з надання матеріальної допомоги мешканцям Мирненської селищної територіальної громади, які через окупацію населених пунктів громади перемістилися на підконтрольні Україні території.
Під час засідання розглянуто 11 заяв, що надійшли до відділу соціального захисту населення Мирненської селищної територіальної громади:
Усі заяви були детально розглянуті, за результатами чого прийнято відповідні рішення щодо надання матеріальної допомоги. Робота Комісії спрямована на підтримку жителів громади, які опинилися у складних життєвих обставинах через наслідки збройної агресії та вимушене переміщення.
Мирненська селищна військова адміністрація продовжує системну роботу із забезпечення соціального захисту та підтримки мешканців громади, реагуючи на їхні потреби та надаючи необхідну допомогу.