13 червня, до річниці звільнення Маріуполя від російських окупаційних сил у 2014 році, в Музеї пошти у Києві відбулося експонування філателістичного експонату «Маріуполь – це Україна!».
Експонат присвячений Маріуполю, його мешканцям та захисникам міста — мужнім воїнам полку «Азов». Це своєрідна розповідь про місто з багатою історією, унікальною культурною спадщиною та незламними людьми, які стали символом стійкості й боротьби за свободу України.
У представленій роботі через поштові марки, конверти, листівки та інші філателістичні матеріали висвітлено історію Маріуполя від часу його заснування до сьогодення. Окрему увагу приділено культурному розвитку міста, його промисловому потенціалу, повсякденному життю маріупольців, а також подіям російсько-української війни, героїчній обороні Маріуполя та подвигу його захисників.
До заходу долучилися працівники закладів культури Мирненської селищної військової адміністрації на чолі із заступницею начальника Мирненської селищної військової адміністрації Василиною Ніколаєвою. Участь у таких подіях є важливою складовою збереження історичної пам’яті, вшанування подвигу захисників України та підтримки єдності громад Донеччини.
Експозиція стала ще одним нагадуванням про те, що Маріуполь був, є і назавжди залишиться українським містом, символом незламності, мужності та віри у Перемогу.