Сьогодні, 19 червня, в Україні відзначають День фермера.
Аграрії та фермери України завжди були потужною армією, яка з року в рік повністю забезпечувала продовольчу безпеку України та світу.
Наразі, в умовах війни, вони працюють на два фронти. Виходить в поля і вдень, і вночі, ризикуючи власним життям. Всупереч обстрілам і бомбардуванням. Окупації. Мінуванню полів і техніки.
Паралельно аграрії та фермери усю війну допомагають армії, переселенцям і мешканцям територій, де тривають активні бойові дії, підтримуючи їх продовольством та забезпечуючи іншими гуманітарними потребами.
Сьогодні, у День фермера, дякуємо всім вам за громадянську позицію, професіоналізм та істинну відданість справі.
Дякуємо за те, що дбаєте про продовольчу й економічну стабільність України та кожної української сім’ї.
Нехай в Україні якнайшвидше настане Мир, якого так всі прагнуть! А вам – завжди відбірного врожаю, достатку й благополуччя.
Слава Україні! Слава нашим захисникам! Слава українським аграріям та фермерам!